Related Digital

Customer
Data Platform

Müşteri verilerinizi kolayca birleştirin, kişiselleştirin ve yönetin.

  • Single Customer View
  • Rule Based Segmentation
  • Retention Analytics
  • Persona
  • RFM (Recency, Frequency, Monetary)
  • Customer Life Cycle
  • Google - Facebook Audience List Integration

TALEP FORMU

Refresh
Evet, Gizlilik Politikasının şartlarını kabul ediyorum. Related Digital'dan ürün, hizmetler, blog gönderileri ve etkinlikleriyle ilgili bilgilendirme e-postaları almak istiyorum.

Kaydınız alınmıştır, teşekkür ederiz.

Form gönderilirken hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.

25 ülkede 1500’den fazla marka bizi tercih etti.

360 Derece Müşteri Profili Yaratımı

Web sitesi ziyareti, mobil uygulama kullanımı, çağrı merkezi araması, e-posta okuması veya mağaza alışverişi gibi kanallar üzerinden müşterileriniz ile gerçekleştirdiğiniz tüm etkileşimi kayıt altına alabilir ve bu verileri entegre ederek 360 derece müşteri görünümü elde edebilirsiniz.

Kişiselleştirme

Kanallarınızdan topladığınız verileri yapay zeka teknolojileri ile işleyerek kompleks segmentler yaratabilir ve bu segmentlere uygun kişiselleştirilmiş kampanyalar oluşturabilirsiniz.

Her sektöre ve müşteri döngüsüne göre uyarlanmış ürün önerileri, hedefli banner, pop-up gösterimi ya da kişiye özel kanal içeriği gibi senaryoları çok hızlı şekilde aktive edebilirsiniz.

Omnichannel Kampanya Yönetimi

Oluşturduğunuz kişiselleştirilmiş kampanyaların , e-posta, web, SMS, push notification gibi kendi mevcut kanallarınızdan ya da Facebook, Google gibi reklam kanallarından tetiklenmesini sağlayabilirsiniz.

Müşteri Deneyimi Otomasyonu

Toplu kampanyalarınızın yanı sıra, her müşteriniz için davranışlarına göre kampanya tetikleyen otomasyon çözümümüz ile kişiye özel müşteri deneyimi yaratın.

Uzmanlarımızın size özel çözüm önerileri için hemen bizimle iletişime geçin.

TALEP FORMU