Web Kişiselleştirme

Her Ziyaretçinize Kendisine Özel Bir Web Sitesi Sunun

Yapay zeka destekli web sitesi hedefleme motorumuz ve sunduğumuz araçlarla, web sitenizde ya da mobil uygulamanızdaki tanımsız kullanıcıları sadık ve marka elçisi müşterilere dönüştürmenize yardımcı oluyoruz.

Kişiselleştirilmiş Ürün Önerileri

Alışverişleri boyunca müşterilerinize rehberlik ederek aradıklarını anında bulmalarına yardımcı olabilir, ürünlerinizi keşfederek farklı ve daha üst fiyat skalasından ürünler satın almalarını sağlayabilirsiniz.

Ana sayfanıza ziyaretçilerin favori markalarından en çok satanları gösteren bir widget ekleyebilirsiniz.

Ürün sayfalarınıza mevcut ürüne bakanların sıklıkla baktığı ürünleri gösteren bir widget ekleyebilirsiniz.

Ana sayfanıza müşterinin son baktığı ve mevcut ürüne bakanların sıklıkla baktığı ürünleri gösteren bir widget ekleyebilirsiniz.

Her Müşteri için Farklı Web Sitesi Görünümü

Ziyaretçilerinizin web sitenize olan ilgisini kişiye özel içerikler, banner’lar, görseller ve promosyonlarla artırabilirsiniz. Müşterilerinizi web sitenizdeki davranışlarına ve demografik bilgilerine göre şekil alan dinamik sayfalarla karşılayabilirsiniz.

RMC sayesinde ziyaretçileriniz kimlerden oluşuyor, nerede çalışıyor, web sitesi ve diğer kanallarda hangi davranışları sergiliyor gibi soruların yanıtlarını kolayca verebilir ve her müşterinin son 36 ayı kapsayan kendine özel hikayesini temel alarak onlara kişiselleştirilmiş bir web sitesi sunabilirsiniz.

Geçmiş davranış ve lokasyon verilerini baz alarak, ziyaretçilerinizi harekete geçmeye teşvik eden gerçek zamanlı pop-up’lar ve banner’larla, tanımsız ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürebilirsiniz.

Web Push Notification

RMC Web Push sayesinde ziyaretçileriniz web sitenizden ayrılsalar bile ziyaretçilerinize web tarayıcılarından mesaj göndermeye devam edebilirsiniz.

  • Dinamik İçerikli Notifikasyonlar
    Web push mesajlarınızı dinamik içeriklerle daha cazip hale getirebilirsiniz.
  • Otomatize Push Notification’lar
    Uygun bulduğunuz herhangi bir zamanda gönderilmek üzere web push notification’ları zamanlayabilirsiniz.

Web Analitiğinden Yararlanarak Daha Doğru Kararlar Alın

  • Okunma, tıklanma, sayfa görüntülenme gibi metriklerle kişiselleştirilmiş web sayfası öğelerinizin performansını izleyip ölçebilirsiniz.
  • Ürün özelinde metrikler kullanarak ürün performansını gerçek zamanlı ölçebilir ve daha gelişmiş ve anlamlı deneyimler sunabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Omnichannel Pazarlamanızı Tek Platformdan Yürütün

Related Marketing Cloud yapay zeka teknolojilerini kullanarak birbiriyle iyi koordine edilmiş farklı müşteri deneyimlerinin merkezine web sitenizi koymanız mümkün. Ziyaretçilerinizin web sitenizdeki davranışlarından elde edilen sinyalleri toplayarak, e-posta, SMS, push notification, Instagram, Google ve Facebook Ads gibi tüm kanallardan elde ettiğiniz gerçek zamanlı verilerle birlikte her kanalda, doğru kişiye doğru zamanda doğru mesajı gönderin.

Daha fazlası için videomuza göz atın!

Web Kişiselleştirme ile Şirketiniz Daha Hızlı Büyüsün

Bizimle iletişime geçin! Uzmanlarımız size en uygun çözümü belirlesin.

Kaydınız alınmıştır, teşekkür ederiz.
Form gönderilirken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.